Oud winnaars - Sportprijs Utrecht

OUD WINNAARS

Sinds 1971 huldigt de gemeente Utrecht jaarlijks haar sportkampioenen. Het college van de gemeente Utrecht heeft 15 juli 2014 besloten dat de jaarlijkse Utrechtse Sportprijsuitreiking met ingang van 2015 door de VSU zal worden georganiseerd.

Met het uit handen geven van de organisatie Sportprijsuitreiking wil de gemeente de stad en haar inwoners meer bij soortgelijke evenementen betrekken. Het college neemt geen beslissing meer over de genomineerden en de onderlinge puntenverdeling, maar blijft wel betrokken bij de uitreiking. Het blijven prijzen vanuit het College van B&W. Naast een deskundige jury bepalen de inwoners van Utrecht de uiteindelijke winnaars, in zeven categorieën. De VSU maakt er jaarlijks een onvergetelijk feestje van.

Voor een impressie van de Sportprijs uitreikingen van voorgaande jaren kijkt u onder Filmimpressie.

In onderstaand overzicht vindt u de prijswinnaars uit het verleden.

Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Lars van der Haar veldrijden x
sportman Jesse Puts zwemmen
sportman Sander de Wijn hockey
sportploeg UZSC Heren 1 waterpolo x
sportploeg Kampong dames 1 hockey
sportploeg RUS dames 1 rugby
sporttalent Ayman Abdelghani Idrissi judo x
sporttalent Riechedly Bazoer voetbal
sporttalent Laura Aarts waterpolo
sportvereniging Synergo korfbal x
sportvereniging USSV Softijs schaatsen
sportvereniging SV Kampong Wheely’s rolstoelhockey
sportvrijwilliger Hans Galesloot worstelen de Halter x
sportvrijwilliger Bart Merkus voetbal
sportvrouw Dafne Schippers atletiek x
sportvrouw Dagmar Genee waterpolo
sportvrouw Amarens Genee waterpolo
sportvrouw Marloes Nijhuis waterpolo
sportvrouw Vivian Sevenich waterpolo
sportvrouw Leonie van der Molen waterpolo
sportcoach Marieke Dijkstra zaalhockey SV Kampong x
sportcoach Gijs Ronnes beachvolleybal
sportcoach Willem Wouter Gerritse waterpolo
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Lars van der Haar veldrijden x
sportman Jesse Puts zwemmen
sportman Sander de Wijn hockey
sportploeg UZSC Heren 1 waterpolo x
sportploeg Kampong dames 1 hockey
sportploeg RUS dames 1 rugby
sporttalent Ayman Abdelghani Idrissi judo x
sporttalent Riechedly Bazoer voetbal
sporttalent Laura Aarts waterpolo
sportvereniging Synergo korfbal x
sportvereniging USSV Softijs schaatsen
sportvereniging SV Kampong Wheely’s rolstoelhockey
sportvrijwilliger Hans Galesloot worstelen de Halter x
sportvrijwilliger Bart Merkus voetbal
sportvrouw Dafne Schippers atletiek x
sportvrouw Dagmar Genee waterpolo
sportvrouw Amarens Genee waterpolo
sportvrouw Marloes Nijhuis waterpolo
sportvrouw Vivian Sevenich waterpolo
sportvrouw Leonie van der Molen waterpolo
sportcoach Marieke Dijkstra zaalhockey SV Kampong x
sportcoach Gijs Ronnes beachvolleybal
sportcoach Willem Wouter Gerritse waterpolo
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Niels Kerstholt shorttrack x
sportman Wilco Kelderman wielrennen
sportman Lars van der Haar veldrijden
sportploeg UZSC heren 1 waterpolo UZSC x
sportploeg RUS dames 1 rugby
sportploeg Hercules heren 1 voetbal
sporttalent Roos Haarman golf x
sporttalent Lars Balk hockey
sporttalent Fleur den Dekker judo
sportvereniging Top judo Utrecht judo x
sportvereniging SV Kampong Hockey hockey
sportvereniging de Halter worstelen
sportvrijwilliger Anneke Rothuizen aangepast zwemmen x
sportvrijwilliger Jamila Achahchah fitness
sportvrijwilliger Eric Giessen voetbal
sportvrouw Dafne Schippers atletiek x
sportvrouw Xan de Waard hockey
sportvrouw Kirsten Brouwer paardrijden
sportcoach Marcel Houtzager judo Top judo Utrecht x
sportcoach Kees Betlem atletiek
sportcoach Dirk-Jan Verlinden Rugby
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Kaj Hendriks roeien x
sportman Lars van der Haar veldrijden
sportman wilco Kelderman wielrennen
sportploeg UBALL MU 20 basketball UBALL x
sportploeg UVV voetbal
sportploeg Kampong heren 1 hockey
sporttalent Fleur den Dekker judo x
sporttalent Lisa Bunschoten snowboarden
sporttalent Xan de Waart hockey
sportvereniging krachtsport de Halter de Halter x
sportvereniging VV Utrecht
sportvereniging Utrecht Disaster rollerderby
sportvrijwilliger Wim Snooy voetbal USV Hercules x
sportvrijwilliger Gaby Bos
sportvrijwilliger Tom Bainathsah
sportvrouw Dafne Schippers atletiek x
sportvrouw Yonina Sint Jago
sportvrouw Inge Janssen roeien
sportcoach Gijs Ronnes beachvolleybal x
sportcoach Alexander Cox hockey
sportcoach Reinder Nijhoff
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Roderick Weusthof hockey  x
sportman Sander de Wijn hockey
sportman Lars van der Haar veldrijden
sportploeg RUS Dames 1 rugby x
sportploeg Kampong Hockey Dames1 hockey
sportploeg UBALL U18 basketbal
sporttalent Mike Havekotte voetbal (Jong FC Utrecht) x
sporttalent Thierry Brinkman hockey
sporttalent Emese Hof basketbal
sportvereniging ORCA & Triton  roeien x
sportvereniging JCK-Aiso zaalvoetbal
sportvereniging S.V. Kampong Hockey hockey
sportvrijwilliger Theo Boere wielrennen x
sportvrijwilliger Carolien Bouwman atletiek
sportvrijwilliger  Jos van Hout volleybal
sportvrouw Caia van Maasakker hockey x
sportvrouw Claudia Belderbos roeien
sportvrouw Roline Repelaer van Driel roeien
sportvrouw Nienke Kingma roeien
sportcoach Khalid Elbaz zaalvoetbal  x
sportcoach Dirk-Jan Verlinden rugby
sportcoach Marlies Midden roeien
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Danny Rombley  honkbal x
sportman Orlando Yntema honkbal
sportman Sander de Wijn hockey
sportploeg Kampong Hockey dames 1 zaalhockey x
sportploeg Kampong Crickey dames 1 cricket
sportploeg Schaatsteam Utrecht schaatsen
sporttalent Yassin Ayoub  voetbal x
sporttalent Laurien Leurink hockey
sporttalent Brennan Nijhof honkbal
sportvereniging Honk- en softbal vereniging UVV honk- en softbal x
sportvereniging Talent Centraal waterpolo
sportvereniging P.V.D.V. tennis
sportvrijwilliger Teja Willemse  korfbal x
sportvrijwilliger Loek Herremans rugby
sportvrijwilliger Gert Olthof zwemmen
sportvrouw Annita van Doorn  shorttrack x
sportvrouw Willemijn Bos hockey
sportvrouw Dafne Schippers atletiek
sportcoach Marloes van der Weide  roeien x
sportcoach Gijs van der Biesen roeien
sportcoach Milan Kocken schaatsen
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Lars van der Haar  veldrijden x
sportman Sjoerd Hamburger roeien
sportman Kaj Hendriks roeien
sportploeg FC Utrecht vrouwen  voetbal x
sportploeg Kampong hockey dames 1 hockey
sportploeg UZSC jongens onder 17 waterpolo
sporttalent Floortje Plokker  hockey x
sporttalent Zakaria Labyad voetbal
sporttalent Mats Stijlaart honkbal
sportvereniging Zwaluwen Utrecht 1911  voetbal, hockey, biljart, tennis, kaartspelen x
sportvereniging UZSC zwemsport
sportvereniging ZVV JCK-Aiso zaalvoetbal
sportvrijwilliger Ahmed el Jerari  zaalvoetbal x
sportvrijwilliger Ria Cloo – van Riet gymnastiek
sportvrijwilliger Rogier Wiercx wielrennen en handbiken
sportcoach Milan Kocken  schaatsen x
sportvrouw Annita van Doorn  shorttrack x
sportvrouw Dafne Schippers atletiek
sportvrouw Yao Jie badminton
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Sjoerd Hamburger roeien x
sportman Koen Raymaekers
sportman Stijn Verwey
sportploeg Kampong Da1 zaalhockey x
sportploeg Jeugdploeg de Halter
sportploeg Hellas jongens junioren A
sporttalent Dafne Schippers atletiek x
sporttalent Willemijn Willemsen
sporttalent Mike Overweg
sportvereniging MHC Fletiomare hockey x
sportvereniging AV Phoenix
sportvereniging Synergo
sportvrijwilliger Ad de Hartog toerfietsen x
sportvrijwilliger Jannet Vermeulen
sportvrijwilliger Marijke en Door
sportvrouw Claudia Belderbos roeien x
sportvrouw Eva de Goede
sportvrouw Korie Homan
sportcoach Boudewijn van Opstal   x
sportcoach Vince de hoog
sportcoach Ewald Kappenberg

 

Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Ibrahim Affellay voetbal x
sportman Nico Blok tafeltennis
sportman Merijn Groeneboom bridge
sportploeg BC Star bridge x
sportploeg Autocad Amazones dames 1 basketbal
sportploeg Orca dames 2008 roeien
sporttalent Marlies Manders atletiek x
sporttalent Dafne Schippers atletiek
sporttalent Sven Maijer voetbal
sportvereniging AV Phoenix atletiek x
sportvereniging A.U.S.R. Orca roeien
sportvereniging Hellas Utrecht atletiek
sportvrijwilliger Leo Witvliet atletiek x
sportvrijwilliger Wil Siersma zwemmen
sportvrijwilliger Jan van Beckum wielrennen
sportcoach Herman Lenferink atletiek x
sportcoach Vince de hoog roeien
sportcoach Herman van den Berg en Marianne Heemskerk zwemmen
sportvrouw Simone Koot waterpolo x
sportvrouw Eva de Goede hockey
sportvrouw Lisanne de Roever hockey
sportvrouw Roline Repelaar van Driel roeien
sportvrouw Alette Sijbring waterpolo
sportvrouw Wieke Dijkstra waterpolo
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Robin van Aggele zwemmen x
sportman Geert Cirkel roeien
sportman Jamil Chami taekwondo
sportploeg Kampong Da1 zaal hockey x
sportploeg Schoolvoetbalteam OBS Jenaplanschool Wittevrouwen schoolvoetbal
sportploeg B-junioren Hellas atletiek
sporttalent Erik Pieters voetbal x
sporttalent Elise Bouwens zwemmen
sporttalent Souhail Elouazizi tennis
sportvereniging Orca roeien x
sportvereniging AV Phoenix atletiek
sportvereniging BC Castellum badminton
sportvrijwilliger Gerrit Appelman Hercules voetbal, cricket, tennis x
sportvrijwilliger Jos Ewald PVC Voetbal en U-track Atletiek
sportvrijwilliger Job van Hees UZSC Zwemmen
sportcoach Joop van Amerongen atletiek x
sportcoach Marchel Verweij worstelen
sportcoach Wouter Paap zwemmen
sportvrouw Marieke Dijkstra hockey x
sportvrouw Annette Roozen atletiek
sportvrouw Irene van de Broek wielrennen
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Peter Schep wielrennen x
sportman Robin van Aggele zwemmen
sportman Herman Hylkema motorcross
sportploeg Triton-Orca 4 zonder mannen roeien x
sportploeg Volharding wielrennen
sportploeg Kampong dames 1 zaalhockey
sporttalent Eva de Goede hockey x
sporttalent Stephanie Huijden bowlen
sporttalent Lucas Brouwers cricket
sportvereniging Ladyfit sporten voor vrouwen x
sportvereniging Schaakclub schaken
sportvereniging Utrecht Disaster inline hockey
sportvrijwilliger Tineke de Zeeuw zwemvereniging Utrecht x
sportvrijwilliger Carla Koetsier zuilense tennisclub
sportvrijwilliger Nol Kooymans worstelvereniging de Halter
sportvrouw Annette Roozen atletiek x
sportvrouw Lisanne de Roever hockey
sportvrouw Chantal de Bruin hockey
Categorie Genomineerde Sport  Winnaar
sportman Sjoerd Hamburger roeien x
sportman Bram Ronnes beachvolleybal
sportman Geert Cirkel roeien
sportploeg URC/RUS, damesteam rugby x
sportploeg UFO frisbee
sportploeg Magic Marine watersport
sporttalent Ismail Aissati voetbal x
sporttalent Stephanie Huijden bowlen
sporttalent Lindsey Weerdenburg karate
sportvereniging American Football Utrecht Dominators american football x
sportvereniging De Halter krachtsport
sportvereniging Stichting de Noordpunt
sportvrijwilliger Carl Splinter wielrennen x
sportvrijwilliger Rob Schardijn
sportvrijwilliger Mel Rijsdijk
sportvrouw Lisanne de Roever hockey x
sportvrouw Tijn Ponjee schaatsen en skeeleren
sportvrouw Karin Ruckstuhl atletiek
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Wilco van Rooijen bergsport x
sportman Kasper Engel zwemmen
sportman Jochem Uytdehaage schaatsen
sportploeg FC Utrecht, 1e elftal voetbal x
sportploeg UDSV, handbal heren 1 handbal
sportploeg Curling Club Utrecht, damesteam curling
sportploeg De Halter, A-jeugdploeg worstelen
sporttalent Mike van den Brink waterpolo x
sporttalent A. Picauly handbal
sporttalent Lars van Dee atletiek
sportvereniging Stichting De Blauwe Vogel gehandicaptensport x
sportvereniging Faja Lobi voetbal
sportvereniging Castellum badminton
sportvrijwilliger Peter van Kuijk tennis PVC x
sportvrijwilliger Wim van Geelen voetbal Hercules
sportvrijwilliger Michel Bosch Reitz basketbal Cangaroes
sportvrouw Karin Ruckstuhl atletiek x
sportvrouw Annette Roozen atletiek
sportvrouw Tijn Ponjee skeeleren
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Patrick van Balkom atletiek x
sportman Timothy Beck atletiek x
sportman Nico Blok tafeltennis
sportman Jochem Uytdehaage schaatsen
sportploeg FC Utrecht, 1e elftal voetbal x
sportploeg Schaakclub Utrecht, jeugdteam schaken
sportploeg USR Triton, licht 2003 roeien
sporttalent Annabel van Hees ijshockey x
sporttalent Lindsey Weerdenburg karate
sporttalent Marrigje van Baalen ponysport
sportvereniging USVV Odysseus voetbal x
sportvereniging Nat Utrecht zwemmen voor homo’s
sportvereniging Phoenix atletiek
sportvrijwilliger Hans van Echtelt voetbal x
sportvrijwilliger Gijs van der Zouw worstelen De Halter
sportvrijwilliger Cees en Nel van Dijk voetbal Sporting ’70
sportvrouw Eline Jurg bobsleeën x
sportvrouw Daniëlle Broekhuizen roeien
sportvrouw Jacqueline Poelman atletiek
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sportman Jochem Uytdehaage schaatsen x
sportman Nico Blok tafeltennis
sportman Eric Roeske atletiek
sportploeg FC Utrecht, 1e elftal voetbal x
sportploeg Ordina/Kampong, dames 1 squash
sportploeg RUS, studenten rugby
sporttalent Remco Dörr handbal x
sporttalent Turker Ceyhan taekwondo
sporttalent Michele Vianen karate
sportvereniging Kampong omnivereniging x
sportvereniging Antilope rolstoelbasketbal
sportvereniging UVV omnivereniging
sportvrijwilliger M.J. Laurijssen schoolatletiek x
sportvrijwilliger Ilona Werkman-Kraan zwemlust Den Hommel
sportvrijwilliger Kiet Tjon a Pauw taekwondo
sportvrouw Jacqueline Poelman atletiek x
sportvrouw Esther Vergeer rolstoeltennis
sportvrouw Karin Ruckstuhl atletiek
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sporter Esther Vergeer rolstoeltennis x
sporter Jochem Uytdehaage schaatsen
sporter Nol Kooijmans worstelen
sportploeg Kampong, jongens 1 hockey x
sportploeg FC Utrecht, 1e elftal voetbal
sportploeg Hellas, damesploeg atletiek
sporttalent Bram ten Berge tennis x
sporttalent Tessa van Dijk schaatsen
sporttalent Nick Meijer schaatsen
sportvereniging DVSU voetbal x
sportvereniging KDS voetbal
sportvrijwilliger Ria van der Zouw worstelen De Halter x
sportvrijwilliger Johan en Agaath Bouwhuyzen schaatsen, SVU
sportvrijwilliger N.J. Visser omnivereniging Oog in Al
Categorie Genomineerde Sport Winnaar
sporter Marijke van de Pas bridge x
sporter Jochem Uytdehaage schaatsen
sporter Tessa Apeldoorn roeien
sportploeg FC Utrecht, 2e eftal voetbal x
sportploeg Kampong, jongens B1 hockey
sporttalent Rik Kruijs voetbal FC Utrecht x
sporttalent Ana Liza Tjon a Pauw taekwondo
sporttalent Fedde Lingsma rugby
sportvereniging Kampong hockey x
sportvereniging VVJ gehandicaptenvoetbal
sportvrijwilliger Cees Hiele honk- softbal x
sportvrijwilliger Elly Verkroost voetbal hercules  
sportvrijwilliger Jan Bennik voetbal pvc
Categorie Naam Sport Winnaar
sporter Anthony Boelbaai x
sportploeg Domstad Dodgers honkbal x
sporttalent Wilfred Diepeveen x
sportvereniging De Halter worstelen x
sportvrijwilliger Els Kruitwagen x
Categorie Winnaar
Sportploeg SC Antilope Rolstoelbasketbal
Sportploeg De Halter Worstelen
Sporter Micheal Mols Voetbal FC Utrecht
Sporter Carla Geurts
Sporter Tommy Klarenbeek
Categorie Winnaar
Sportploeg Prisma College,
Kroon-Renault, heren
Basketbal
Sportploeg UVV Softbal
Sportploeg Kampong Hockey
Sporter Remco van der Ven Wielrennen
Sporter Anthony Boelbaai
Categorie Winnaar
Sportploeg De Halter Worstelen
Sporter Leo Klein Eggink
Categorie Winnaar
Sportploeg Kampong, damesploeg Hockey
Sporter Carla Geurts
Categorie Winnaar
Sportploeg Kampong, damesploeg Hockey
Sporter Laurien Vermulst
Categorie Winnaar
Sportploeg USV Holland
Sporter Bert van Vlaanderen
Categorie Winnaar
Sportploeg IJshockeyclub Utrecht IjsHockey
Sporter Jan Willem van Ede Voetbal FC Utrecht
Categorie Winnaar
Sportploeg FC Utrecht Voetbal
Sporter Bert van Vlaanderen
Categorie Winnaar
Sport algemeen USV Elinkwijk
Categorie Winnaar
Sport algemeen Diana van der Plaats
Categorie Winnaar
Sport algemeen Laurien Vermulst
Categorie Winnaar
Sport algemeen Frits Adelmeijer
Categorie Winnaar
Sport algemeen Kampong Hockey
Categorie Winnaar
Sport algemeen Tonny Vermeulen-van der Vooren
Categorie Winnaar
Sport algemeen Janet Verkuil
Categorie Winnaar
Sport algemeen Guusje van Mourik
Categorie Winnaar
Sport algemeen Rob Druppers
Categorie Winnaar
Sport algemeen Rob Druppers
Categorie Winnaar
Sport algemeen Marijke v/d Plas
Categorie Winnaar
Sport algemeen Klaas Lok
Categorie Winnaar
Sport algemeen Frans Jansen Worstelen
Categorie Winnaar
Sport algemeen Fred Eefting
Categorie Winnaar
Sport algemeen Paul Litjens
Categorie Winnaar
Sport algemeen De Halter Worstelen
Categorie Winnaar
Sport algemeen Kampong Hockey
Categorie Winnaar
Sport algemeen Kampong Hockey
Categorie Winnaar
Sport algemeen Kampong Hockey
Categorie Winnaar
Sport algemeen Alie te Riet