Van 14 tot en met 28 juli wordt het EK Waterpolo gehouden in Barcelona. Zowel de Oranje heren als de Nederlandse dames hebben zich gekwalificeerd. Bij de heren zijn het oud-UZSC-spelers Jorn Winkelhorst en Pascal Janssen opgeroepen voor het EK Waterpolo. De heren van UZSC 1 zijn in 2016 genomineerd geweest voor Sportploeg van het jaar.
Bij de dames zijn het Dagmar Genee van UZSC uit Utrecht en voormalig UZSC-speelsters Laura Aarts en Vivian Sevenich die deel uitmaken van de dertienkoppige selectie van bondscoach Arno Havenga.
De heren nemen het in de groepsfase van het EK op tegen Kroatië (16 juli), Griekenland (18 juli) en Turkije (20 juli). De Nederlandse dames zijn op het aanstaande EK in Barcelona in de groepsfase gekoppeld aan toplanden Italië en Griekenland. Israël, Frankrijk en Kroatië complementeren de poule van zes landen.
Via social media is het EK volop te volgen. Op de website en social media van waterpolo NL zijn live updates. Een twitteraccount is niet perse nodig om het te kunnen volgen. Na afloop van de oranjewedstrijden zorgen zij ook voor een verslag met video-interviews.
De NOS zal de EK-wedstrijden van de Nederlandse teams live streamen via NOS.nl. Bij de heren zal Roeland Spijker co-commentator zijn, bij dameswedstrijden hoort u ook Iefke van Belkum.
Verder is het EK te volgen via len.eu, wp2018bcn.com en Microplus Timing. Alle wedstrijden van het toernooi worden live gestreamd en kunnen gratis bekeken worden.
Bron: Waterpolo.nl