Kampioenenoverzicht 2021 - Sportprijs Utrecht

Hieronder een overzicht van de kampioenen van 2021*, verdeeld over WK, EK, internationaal, NK,  Olympische en Paralympische Spelen, Utrechtse teamprestaties en overige. Al deze sporters maken kans op de titel Sportvrouw, Sportman, Sporttalent en Sportploeg van 2021.

*Sporters wonend of sportend in Utrecht (zie ook reglement).

Kampioenenoverzicht 2021

NAAMSPORTPRESTATIE
Ilias Ennahachikickboksen1e WK ONE championship vlieggewicht
Dafne Schippersatletiek3e WK estafette 4x 100 meter
Marcel Sterkenburgworstelen1e WK junioren klasse -tot 82 kg
Tyrone Sterkenburgworstelen2e WK junioren klasse tot 87 kg
NAAMSPORTPRESTATIE
Lars Balk
hockey1e EK
Jos van Emdenwielrennen3e EK mixed relay
Jonas de Geushockey1e EK
Lars van der Haarveldrijden1e EK
Inge Janssenroeien1e EK dubbelvier
Jip Janssen
hockey1e EK
Lay de Jongroeien3e EK roeien lichte dubbelvier
Vincent Gorisroeien3e EK roeien lichte dubbelvier
Robbert Kempermanhockey1e EK
Jurriën ten Kleijparacycling3e EK
Josine Koninghockey1e EK
1e Europese clubkampioenschappen
Malou Pheninckxhockey1e EK
Marcel Sterkenburgworstelen3e EK junioren
Sander de Wijnhockey1e EK
NAAMSPORTPRESTATIE
Nesin Asenovaritmische gymnastiek2e Friendship Cup
2e Amsterdam Masters zm
Marijn van den Bergwielrennen1e GP Adria Mobil
1e GP Orlen
3e Parijs-Tours Beloften
Danielle Boasritmische gymnastiek1e Friendship Cup
Pelle Bolsiusshorttrack2e Starclass junior C overall
2e Starclass junior C 500 m.
2e Starclass junior C 1500 m.
1e Alta Valtelinna junior relay
Wouter Eijkmanparacycling2e Europa Cup Bilbao wegwedstrijd
2e Europa Cup Bilbao tijdrit
2e Europa Cup Bilbao algemeen klassement
Bloeme Gartzkarate2e Dutch Open kata
3e Beker van 't Kamp kata U12
Borris Gartzkarate2e Dutch Open kumite
Daan de Grootduathlon1e Powerman Portugal
Lars van de Haarveldrijden3e Zilvermeercross
2e Rapencross
2e Beringe
3e Koppenbergcross
2e Iowa
2e Zonhoven
1e Wereldbeker Tabor
Jonas de Jongshorttrack3e Starclass junior C 1000 m.
1e Alta Valtelinna junior relay
Anastasia Kiselevaritmische gymnastiek3e Friendship Cup
Sam van Kesterenritmische gymnastiek3e Amsterdam Masters
3e Amsterdam Masters knots
William Knolatletiek2e International Under 18 Match 1500 m.
Josine Koninghockey1e Pro Leaque
Polina Leonovichritmische gymnastiek2e Friendship Cup
Omar Mezrauikarate2e Dutch Open kumite
Diede van Oorschotshorttrack2e Junior Challenge overall
1e Junior Challenge 1500 m.
3e Junior Challenge 1000 m.
2e Alta Valtelinna
junior A overall
3e Alta Valtelinna junior A/B relay
Malou Pheninckxhockey1e Pro Leaque
Dean Roestenburgkarate3e Dutch Open kumite
Daniel Sarkisyankarate3e Dutch Open kata
Ann Schoot Uiterkampduathlon1e Powerman Portugal
Anita Sentsovaritmische gymnastiek2e Friendship Cup
Floris Sujeckikarate1e international Amsterdam Cup
3e internationaal toernooi Berlijn
1e Dutch Open Kumite
2e Dutch Open Team Kumite junioren
Minh Hue Tranritmische gymnastiek1e Friendship Cup
Leon Vissershorttrack1e Starclass junior B overall
1e Starclass junior B 1000 m.
1e Starclass junior B 1500 m.
Enea Vulcano Aristizabalkarate3e Dutch Open kata
Mika van Woudenbergkarate3e Dutch Open kumite
Lisa Wukarate3e Lion Cup Luxemburg kumite U18- 59 kg
2e Open international Liege kumite
3e Open international Liege kata
3e Dutch Open Kata U18
3e Dutch Open Kumite U18 -59kg
1e Beker van 't Kamp Kata U 18
1e Beker van 't Kamp Kata senioren
NAAMSPORTPRESTATIE
Sasha Alvareskarate2e NK online Kata topklasse U14
Eli Brouwerroeien3e NK twee zonder stuurman
Edward den Beer Poortugaelroeien3e NK 1x
1e NK 4x
Sjoerd Froelingroeien1e NK 4-
Bloeme Gartzkarate3e NK online Kata topklasse U12
1e NK Kata U12
3e NK Kumite U12-35kg
Daan de Grootduathlon1e NK standaardafstand
Esmee Hartmankarate3e NK online Kata beginners klasse U10
Lisa Hartmankarate2e NK online topklasse U18
Amber Heijnkarate3e NK online Kumite topklassen U16
Tim Helmondjudo1e NK onder 15 -66 kg
Irene Heslingjudo3e NK -18 jaar
Lay de Jongroeien3e NK lichte skiff
Jette Kleinveldjudo3e NK onder 15 -40 kg
William Knolatletiek2e NK 1500 meter
2e NK 3000 meter
Ineke van Koldamatletiek2e NK 5000 meter
Josine Koninghockey1e landskampioenschap
Andrew Kooijmanatletiek1e NK Masters speerwerpen
Maroua Laajabkarate2e NK Kumite U14-54kg
Tami de Langeroeien2e NK twee zonder stuurman
Kellynsia Leerdamatletiek3e NK hink stap sprong
Dounia Sofia Mezrauikarate1e NK Kumite U14-42kg
Berend Oldenburgroeien2e NK 4-
Roos Reinartzwielrennen1e NK studenten dames zonder licentie
Weia Reinboudatletiek1e NK Masters speerwerpen
1e NK Masters hoogspringen
1e NK Masters kogelslingeren
Annette Roozenpara-atletiek2e NK 100 meter
Wia Ruiterroeien2e NK twee zonder stuurman
Daniel Sarkisyankarate1e NK Kumite U16
+55kg
Dafne Schippersatletiek1e NK 100 meter
Ann Schoot Uiterkampduathlon3e NK standaardafstand
Floris Sujeckikarate1e NK junioren -68kg
Zoe Suurmondkarate3e NK online Kumite topklasse U18
Elliott Thijssenatletiek1e NK Masters kogelstoten
1e NK Masters speerwerpen
2e NK Masters discus
Pieter Veenroeien3e NK twee zonder stuurman
Femke van der Vlietroeien2e NK lichte skiff
Enea Vulcano Aristizabalkarate1e NK online Kata beginners klasse U10
1e NK online Kata beginners klasse U12
3e NK online Kumite beginners klasse U10
Jannes van Weelewielrennen1e NK studenten heren zonder licentie
Mika van Woudenbergkarate1e NK Kumite U16 +70kg
Nikki van Woudenbergkarate2e NK online Kata topklasse U12
3e NK Kata U14
Marius Woutersatletiek3e NK hoogspringen
Lisa Wukarate 1e NK online Kumite topklasse U18
2e NK online Kata topklasse U18
2e NK online Kata topklassen senioren
2e NK Kata U18
Tim Wukarate2e NK online Kata beginners klasse U10
TEAMSPORTPRESTATIE
Kampong heren 1hockey2e landskampioenschap
Karate Team Utrechtkarate2e Dutch Open kumite
SVUshorttrack1e Starclass relay
UZSC dames 1waterpolo2e bekerfinale
UZSC heren 1waterpolo1e bekerfinale
Vikingroeien1e NK jongens 18-8+
NAAMSPORTPRESTATIE
Josine Koninghockey1e Olympische Spelen
Malou Pheninckxhockey1e Olympische spelen
Anouk Taggenbrockrolstoelbasketbal1e Paralympische Spelen
NAAMSPORTPRESTATIE
Ruan Aldenshorttrack3e Autumn tournament junior F 333
Fayth Bakkerjudo2e Ammerhaltoernooi
Julius Blokjudo3e Ammerhaltoernooi
Pelle Bolsiusshorttrack2e KNSB Cup divisie D overall
Tinne Bolsiusshorttrack2e Autumn tournament junior E overall
3e Autumn tournament junior E 333
2e Autumn tournament junior E 500 m.
Milou Buizerjudo3e Ammerhaltoernooi
Jonas van Dijkjudo2e Ammerhaltoernooi
Kai Sijbesmajudo2e Ammerhaltoernooi
Leon Vissershorttrack1e KNSB Cup divisie D overall