Kampioenenoverzicht 2019 - Sportprijs Utrecht

Hieronder een overzicht van de Utrechtse sportkampioenen * van 2019 verdeeld in WKEKInternationaalNKoverige en Utrechtse team prestaties.
Al deze sporters maken kans op de titel Sportvrouw, Sportman, Sporttalent en Sportploeg van 2019.

*sporters wonend of sportend in Utrecht (zie ook reglement)

Kampioenenoverzicht 2019

NaamSportPrestatie
NaamSportPrestatie
Dafne Schippers2eEK indoor 60 meter
NaamSportPrestatie
Nesin Asenovaritmische gymnastiek1e New Year Trophy benjamins 2009
Zoe van den Bergjudo3e Matsuru Dutch Open Espoir
1e Izegem Open
Lisa Bunschotenpara snowboard3e World Cup Big White snowboardcross
1e World Cup Big White snowboardcross
1e World Cup La Molina banked slalom
1e World Cup La Molina snowboardcross
Iza van de Burgtritmische gymnastiek3e New Year Trophy pre junioren 2008
Didier Dijkstrakunstschaatsen1e Ice Talent Trophy
Johnathan Gefferiejudo3e Antwerp Open
Lars van de Haarveldrijden2e Brico Cross Hulst
Irene Heslingjudo3e Matsuru Dutch Open Espoir
Tom Hofkershorttrack2e 500 meter Starclass Bergamo
Kay Huismanshorttrack3e overall klassement Starclass Bergamo
Ryan Lansinkkarate1e Open Belgische kampioenschappen Karate Fighting
3e Open Belgische kampioenschappen Karate Forms
Sander Looyjudo2e Matsuru Dutch Open Espoir
2e Antwerp open
Babs Mekenkampjudo3e Matsuru Dutch open Espoir
3e Izegem Open
Diede van Oorschotshorttrack1e Europese Star Class Competition junioren C
Yael Prengersshorttrack3e EYOF 3000 m. relay
Yentel Risonjudo1e Antwerp Open
Dean Roestenburgkarate3e Benelux Open kumite
Esme Scherrenbergjudo3e Matsuru Dutch Open Espoir
3e Antwerp Open
Dafne Schippersatletiek2e indoor meeting Karlsruhe 60 meter
Bram Steenaartshorttrack3e overall klassement Starclass Bergamo
1e 500 meter Starclass Bergamo
Floris Sujeckikarate2e Coupe Milon
2e Reykjavik International Games
3e Open Berlin
Michelle Velzeboershorttrack3e EYOF 1500 meter

3e EYOF 3000 m. relay
Annemaria Visotskayaritmische gymnastiek2e New Year Trophy benjamins 2010
Victoria Visotskayaritmische gymnastiek2e New Year Trophy pre junioren 2008
Anne Wernerritmische gymnastiek1e New Year Trophy pre junior 2007
Emma van Zuijlenshorttrack1e overall klassement Starclass Bergamo
NaamSportPrestatie
Norah Jane Bronkhorstskien2e NJK Snow Star Race
Didier Dijkstrakunstschaatsen1e NK Advanced Novice
Lars van der Haarveldrijden2e NK
Irene Heslingjudo3e NK -18/ + 70 kg
Ryan Lansinkkarate2e NK all style forms (t/m 15 jaar)
3e NK all style forms (volwassene)
2e NK all style teamfights (volwassenen)
Kellynsia Leerdamatletiek1e NK hink stap sprong (A- junioren)
Selma Poutsmashorttrack2e NK 1000 meter
2e NK 1500 meter
3e NK 500 meter
3e NK 3000 meter
3e NK overall
Esmé Scherrenberg judo3e NK -18/ - 70 kg
Dafne Schippersatletiek1e NK indoor 60 meter
N'Ketia Seedoatletiek1e NK 60 meter junioren
3e NK 60 meter indoor senioren
Floris Sujeckikarate1e NK teams
Xandra Velzeboershorttrack3e NK 1000 meter

VerenigingSportPrestatie
De HalterWorstelen1e Saarland Ladies Open
Kampong dames 1zaalhockey3e NK zaal
.

NaamSportPrestatie
Hugo Moritzjudo3e nationaal toernooi Beuningen