Kampioenenoverzicht 2022 - Sportprijs Utrecht

Hieronder een overzicht van de kampioenen van 2022*, verdeeld over WK, EK, internationaal, NK,  Olympische en Paralympische Spelen, Utrechtse teamprestaties en overige. Al deze sporters maken kans op de titel Sporter, Sporttalent en Sportploeg van 2022.

*Sporters wonend of sportend in Utrecht (zie ook reglement).

Kampioenenoverzicht 2022

NAAMSPORTPRESTATIE
Lisa Bunschotenparasnowboard1e WK dual banked slalom
1e WK snowboardcross
Lars van der Haarveldrijden2e WK veldrijden
Diede van Oorschotshorttrack3e WK junioren 1000 meter
2e WK junioren 3000 meter relay
NAAMSPORTPRESTATIE
Marcel Sterkenburgworstelen1e EK U23 -82 kg
Tyrone Sterkenburgworstelen3e EK U23 klasse tot 97 kg
NAAMSPORTPRESTATIE
Nova Bonsritmische gymnastiek1e Noorus Cup allround
1e Noorus Cup zonder materiaal
2e Noorus Cup hoepel
Daniella Boasritmische gymnastiek1e Victory Cup bal
Iza van de Burgtritmische gymnastiek1e Noorus Cup bal
2e Victory Cup bal
Julia van Gilsritmische gymnastiek1e Victory Cup lint
Lars van der Haarveldrijden3e wereldbekerwedstrijd Hulst
3e Krawatencross 
3e Parkcross
Polina Leonovichritmische gymnastiek2e Victory Cup bal
Sam van Kesterenritmische gymnastiek3e Victory Cup lint
Anastasia Kiselevaritmische gymnastiek2e Noorus Cup allround
1e Noorus Cup hoepel
Diede van Oorschotshorttrack1e Junior Challenge Budapest allround
Anita Sentsovaritmische gymnastiek2e Victory Cup zm
3e Victory Cup knots
Estella Topakritmische gymnastiek1e Victory Cup zm
Minh Hue Tranritmische gymnastiek
NAAMSPORTPRESTATIE
Juul Actonatletiek2e NK Masters 60 meter
Lauri Bakkerbridge2e NK gemengde paren
Mans Boskampshorttrack2e NK junioren 1000m
3e NK junioren
1500m
2e NK junioren relay heren
1e NK junioren mixed relay
2e NK junioren overall
Nora Jane Bronkhorstskien3e NK overall meisjes U12
2e NK slalom meisjes U12
Daniel Brouwershorttrack3e NK junioren 1000m
2e NK junioren 1500m
2e NK junioren relay heren
Lars van der Haarveldrijden1e NK
Sara ter Hartshorttrack2e NK junioren 777m
2e NK junioren relay dames
Irene Heslingjudo3e NK -21 jaar - 78kg
Jonas de Jongshorttrack1e NK junioren 500m
1e NK junioren 777m
2e NK junioren overall
2e NK junioren heren relay
Mijntje de Jongshorttrack3e NK junioren 500m
1e NK junioren mixed relay
2e NK junioren relay dames
Silke Kabelshorttrack3e NK junioren 500m
William Knolatletiek3e NK indoor U20 800 meter
2e NK indoor U20 3000 meter
Ineke van Koldamatletiek2e NK indoor 3000 meter
Diede van Oorschotshorttrack2e NK junioren 500m
2e NK junioren 1000m
1e NK junioren 1500 m
2e NK junioren overall
1e NK junioren mixed relay
2e NK junioren relay dames
Peter Peschatletiek1e NK Masters 60 meter
1e NK Masters 60 meter horden
2e NK Masters 200 meter
Jari van Polenshorttrack1e NK junioren mixed relay
2e NK junioren relay heren
Luna van Polenshorttrack2e NK junioren relay dames
Bart Rothatletiek1e NK Masters 60 meter
1e NK Masters 200 meter
1e NK Masters 400 meter
Patrick Schooatletiek3e NK Masters 200 meter
1e NK Masters hoogspringen
N'Ketia Seedoatletiek1e NK indoor U20 60 meter
1e NK indoor 60 meter
Bram Steenaartshorttrack1e NK 1000 meter
3e NK overall
Samora Strijderatletiek1e NK Masters 60 meter
Jan Timmerbridge2e NK gemengde paren
Joris van Zoelenatletiek3e NK Masters 60 meter
3e NK Masters 200 meter
NAAMSPORTPRESTATIE
UZSC heren 1waterpolo2e bekercompetitie
VVU dames 1volleybal2e bekercompetitie
NAAMSPORTPRESTATIE